Oferta » OFERTA REMONTOWA

Remonty armatury i napędówFirma nasza prowadzi działalność usługową w zakresie przeglądów, remontów kapitalnych i bieżących armatury oraz napędów i urządzeń towarzyszących.
Remont kapitalny w warsztacie firmy, prowadzący do odtworzenia praktycznie 100% sprawności urządzenia wykonujemy tanio, w bardzo krótkim czasie i na wysokim poziomie jakościowym, stosując nowoczesne metody diagnostyki, napraw i prób poremontowych.
Firma nasza ma również bogate możliwości w zakresie diagnostyki, remontów
i modernizacji napędów, zestawiania układów napędowych w typowych i nietypowych konfiguracjach, adaptacji układów napędowych do armatury i odwrotnie oraz wszelkich innych prac zgodnych z życzeniem Klienta.
Pracownicy wykonujący remonty i modernizacje posiadają duże doświadczenie i wiedzę techniczną nabytą zarówno poprzez udział w okresowych szkoleniach jak i podczas prac na instalacjach w energetyce.
Stosujemy wysokiej jakości materiały uszczelniające, penetrujące i smarne oraz odpowiednio dobrane części zamienne i specjalistyczne narzędzia, gwarantujące bardzo wysoki poziom jakościowy i krótki czas napraw.
Na urządzenia remontowane i modernizowane przez nas udzielamy 6-12 - miesięcznej gwarancji i dołączamy stosowne świadectwa jakości.
Na życzenie wykonujemy przedmiar prac ( kosztorys wstępny) oraz oceniamy celowość, opłacalność i konieczny zakres remontu lub modernizacji.
Rozliczenia remontów dokonujemy w oparciu o własne katalogi norm remontowych a w szczególnych przypadkach wykonujemy kalkulacje indywidualne.

Prosimy o kontakt – zawsze chętnie służymy pomocą.

Copyright © 2007 Arma-Pol. Wykonanie i utrzymanie WizjaNet
Menu skrótów:    Kolano,    Zawór,    Kołnierz,    Zawór kulowy
Ta strona kojarzona jest ze słowami: kołnierz, zawór kulowy, kolano